חדשות

מהפך: הקאנטרי קלאב עבר לניהול העירייה

​המקום ינוהל על ידי חברת תפעול, באמצעות עיריית אופקים.

בהחלטת בית משפט הועברה השבוע הפעלתו של קאנטרי קלאב אופקים מידי הזכיין לידי עיריית אופקים.
העירייה מסרה כי מזה זמן רב קיימת אי שביעות רצון מאופן תפעולו של הקאנטרי והתעוררו מספר חילוקי דעות בנושאים רבים. הסוגיה הגיעה לפתחו של בית המשפט, בו סוכם כי החל מיום א' (8.9) השבוע יסתיימו קשרי העבודה עם הזכיין והמקום ינוהל על ידי חברת תפעול, באמצעות עיריית אופקים, לתקופה קצרה וקצובה בזמן, עד לבחירת זכיין חדש.

בזמן זה, העירייה הודיעה, יתוקנו הליקויים שהתגלו במקום, ישופרו תנאי התחזוקה ויוכנסו מספר שינויים ובהם חדר ספינינג חדש, מערכות בקרה חכמות וכן יפורסמו מכרזים להפעלת הקפיטריה במקום, מרכז הספא והחנות לציוד ספורט. כך בעצם ישודרג המתקן באופן משמעותי.

הקאנטרי שנפתח לפני כשנה, הינו אחד ממתקני הספורט והפנאי המתקדמים באזור הדרום והושקעו בו עשרות מיליוני שקלים. הוא כולל את כל המתקנים המשוכללים בהם: בריכה חיצונית ובריכה פנימית מקורה ומחוממת בחורף, סאונה רטובה, ג'קוזי, מגרשי ספורט ועוד. כן מתקיימים חוגים שמוצעים למבוגרים כגון: פילטיס, יוגה, ריקודי בטן, התעמלות במים וחוגים אחרים.

בשלב מאוחר יותר תבחן העירייה את לוח החוגים הקיים ויש בכוונתה לייצר תוכן נוסף וחדש, רב גילאי ואיכותי לרווחת תושבי אופקים, כל זאת ייכלל במחיר מנוי, באותו תעריף, מהנמוכים בארץ כפי שמציינת העירייה.

ראש העירייה איציק דנינו, מסר: "בחודשים הקרובים בהם ננהל את המקום, נחזיר את אמון תושבי העיר שנתנו בו וחלקם התאכזבו עם הזמן. נשדרג את המקום ונחזיר את השירות הטוב והאיכותי שמגיע לתושבים. כיום ישנם כ-2,000 מנויים בקאנטרי ונותרו עוד מספר מצומצם של מקומות וזו בהחלט הזדמנות של תושבי אופקים ליהנות ממתחם בו הושקעו משאבים גדולים, שמקדם אורח חיים בריא ומשמש מרכז פנאי מתקדם לכל המשפחה. אני מזמין את כל מי שעדיין לא רכש מנוי לעשות זאת ולהצטרף למשפחת המועדון".

 

כתבה מקורית   MYNET באר שבע

 

 

 

 

 

שיתוף

תגובות

עוד באותו נושא
הפרוייקט לצמצום פערים דיגטליים יוצא לדרך
שר המדע והטכנולוגיה וראש עיריית אופקים השיקו את המרכז הדיגיטלי, בית למדע וחדשנות בקהילה.  ... לכתבה המלאה

מענקים לתושבים שיציבו מיגונית בביתם
ראש העיר הודיע כי המענק יינתן למציבי מיגוניות פרטיות  ... לכתבה המלאה

איש הייטק חשוד שקיבל בעורמה הטבת מס
מדובר בתושב הרצליה שעל פי החשד הצהיר בפני פקיד השומה כי הוא מתגורר באופקים במטרה לזכות בהטבת מס.  ... לכתבה המלאה

שניב : רווח הון של כ - 10 מיליון שקל ממכירת נדל'ן
יצרנית מוצרי הנייר חתמה על הסכם למכירת מחסן ההפצה שלה באופקים,תמורת כ-18.5 מיליון שקל ... לכתבה המלאה

בפעם השביעית: הארנונה תישאר ללא שינוי
ראש העיר:  "גידול ההכנסות עליו אנו שוקדים יגיע מפרויקטים כלכליים ולא מכיסו של התושב" ... לכתבה המלאה

הסכמי הגג בערי הנגב - לא מה שחשבתם
סיכוייהן של אופקים, דימונה ונתיבות - ערים שנמצאות בעיצומם של תהליכי הבראה - לצלוח מבחינה כלכלית את הגידול החד באוכלוסייה בעקבות יי... לכתבה המלאה

המהנדסת החדשה של עיריית הרצליה: חנה חרמש
חרמש שימשה בתפקידה האחרון מהנדסת העיר אופקים. היא תחליף בתפקיד את מייק סקה, שהודיע בדצמבר על פרישה ... לכתבה המלאה

פגישה של ראשי רשויות עם אלוף פיקוד העורף
בפגישה עלו נושאים חשובים כגון פערי המיגון, עידוד בניית ממ"דים בבתי תושבים ומקלטים שאינם שמישים בבתים משותפים ... לכתבה המלאה

חדשות העיר אופקים
סקר פורטל העיר
בחירות לכנסת ה- 22 - במי תבחרו הפעם?
מחל- הליכוד בהנהגת בנימין נתניהו פה - כחול לבן בראשות בני גנץ ויאיר לפיד שס - התאחדות הספרדים שומרי תורה ג- יהדות התורה והשבת אגודת ישראל – דגל התורה ודעם - הרשימה המשותפת חד"ש, רע"ם, תע"ל, בל"ד אמת - העבודה–גשר - עמיר פרץ ואורלי לוי אבקסיס ל' -ישראל ביתנו בראשות אביגדור ליברמן טב - ימינה בראשות איילת שקד מרצ - המחנה הדמוקרטי בהנהגת הורוביץ, שפיר וברק כף - עוצמה יהודית בראשות איתמר בן-גביר לסקרים נוספים
חדשות הקהילה
כל מה שחדש בקהילת שלנו
פינת הזכרון
משרות פנויות