כתבות נוספות

חמישה יתרונות לרכב שטח

השקעה חד פעמית ברכב שטח משתלמת בטווח הארוך כי היא מבטיחה יתרונות רבים. החל מחיפוש חניה, דרך עלות מול תועלת ועד בטיחות וזמן איכות עם המשפחה: הנה כל מה שאתם צריכים לדעת על המכונית הבאה שלכם

הקטגוריה של רכבי שטח כוללת דגמים רבים ונחשבת לאחת המבוקשות ביותר בישראל ובעולם. הנה למשל חמישה יתרונות בולטים של רכב שטח בהשוואה לכל אלטרנטיבה אחרת:

1. קל למצוא בעזרתו חניה

בניגוד למה שנהוג לחשוב, רכב שטח לא מגביל את אפשרויות החניה – אלא להיפך. רק בעזרת הרכב הזה תוכלו לחנות על דרכי עפר בלי לדאוג לנזק מכני בלתי הפיך ולנסוע בקלות גם בשבילים לא סלולים.

כמובן שאסור בשום פנים ואופן להחנות על המדרכה ויש להתחשב בסביבה ובהולכי הרגל גם כאשר נוהגים על רכב שטח גבוה, אבל אין סיבה לוותר על כל שאר היתרונות.

2. אפשר למכור אותו במחיר מחירון ומעלה

הביקוש הגבוה לרכבי שטח מסייע למכור אותם במחיר מחירון ומעלה. המשמעות מבחינתכם היא יחס אידיאלי בין עלות ותועלת: אפשר להחליט האם לקנות רכב שטח חדש או יד שנייה, להשתמש בו כמה שנים ולאחר מכן למכור אותו במחיר יחסית גבוה.

מכירת רכב במחיר מחירון היא פריבילגיה שכמעט ולא קיימת בדגמי רכבים אחרים בישראל, בין היתר בגלל שהשוק מוצף ברכבים וההיצע עולה על הביקוש. כדאי לקחת את זה בחשבון כשמתלבטים בין סוגי רכבים ולתת עדיפות לדגמי השטח.

3. יש בו הרבה מקום

מיותר לציין את האופן שבו רכב שטח משפיע לטובה על איכות החיים בכל הנוגע למקום פנוי. אלו רכבים מרווחים מאוד, עם הרבה מקום בתא המטען ועם חלל פתוח בין מושב הנהג למושבי הנוסעים.

רכבי שטח מושלמים למשפחות קטנות וגדולות ובעזרתם אפשר לתת מענה על צרכי הילדים גם כאשר הם מתבגרים. המקום הפנוי הופך את רכב השטח לפתרון תחבורה אופטימאלי והוא מתאים לנסיעות קצרות או ארוכות.

4. הוא נחשב יותר בטיחותי

רכבי שטח מקבלים ציון גבוה יותר במבחני ריסוק ואין ספק לגבי העובדה שהם יותר בטיחותיים מאשר דגמים משפחתיים רגילים. רכב השטח בטיחותי כי השלדה שלו חזקה, בגלל שהוא גבוה ובזכות המיגון.

הבטיחות של רכבי שטח חשובה בעיקר למשפחות עם ילדים אבל גם למי שמתכנן לצאת איתו לטיולים. היא הופכת את הנהיגה על הרכב לחוויה וקריטית כאשר מבלים זמן רב מדי יום על הכביש.

5. אפשר לרדת לשטח!

למרות שההוצאה הראשונית על רכבי קרוסאובר למשל גבוהה בהשוואה למכוניות משפחתיות, מיני וסופר מיני, היא משתלמת בטווח הקצר והארוך.

אחת הסיבות לכך היא שאפשר לצאת עם רכב השטח לטיולים. הוא חוסך את התלות באנשים אחרים ומבטיח בילוי משותף לכל המשפחה במסלולי טיול בכל הארץ. 

 

 

שיתוף

תגובות

עוד באותו נושא
משרות פנויות באופקים
div.cjjobbox{ width: 160px ; background-color: #99CCFF ; border-style: solid ; border-width: 1p... לכתבה המלאה

כחלון: הממשלות הקודמות עסקו בדיבורים
שר האוצר, משה כחלון בסיור בפרויקט מחיר למשתכן באופקים: "הבניינים האלה לא היו קמים אם הממשלות הקודמות היו ממשיכות רק לדבר"... לכתבה המלאה

חדשות העיר אופקים
סקר פורטל העיר
בחירות שלישיות
קטסטרופה אותן תוצאות זה המציאות לסקרים נוספים
חדשות הקהילה
כל מה שחדש בקהילת שלנו
פינת הזכרון
משרות פנויות