ארכיון

טיפים למיגון בפני פריצות

כמו לא מעט ישובים בדרום, גם היישוב אופקים התרחב במהלך השנים, לא מעט זוגות צעירים עברו להתגורר בו, ועל כן גם נפתחו בו עסקים רבים מסוגים שונים. אותם עסקים אשר נפתחו במהלך השנים, מושכים אליהם לקוחות רבים מצד אחד, אך לא פעם, כמו במקומות אחרים.

 

מנעולן באופקים ידע בדיוק כיצד לעזור לעסקים השונים להתמגן, כל עסק על פי צרכיו, ועל פי יכולותיו הכלכליות. מן הסתם עסק שמתעסק עם תכשיטים או חפצים יקרי ערך אחרים, זקוק להגנה הרבה יותר רחבה וייחודית מאשר עסק קטן שעובד עם חומרים או מוצרים פחות יקרים.

כאמור מנעולן באופקים, ידע למגן את העסק במידה הנכונה, זאת גם בהתאמה לאזור וכן בהתאמה לאלמנטים שנמצאים בשטח. זה נכון לגבי מיגון על פי אופי המבנה, סוג הדלתות ושאר הפתחים, אלמנטים פנימיים ועוד. כל דבר כזה דורש תשומת לב מיוחדת בעת תהליך המיגון ומנעולן מקצועי ידע לעבוד עם זה בצורה נכונה.

מנעולים בהם ניתן להשתמש במסגרת מיגון עסק

ניתן למצוא שורה של מנעולים שיכולים להתאים לדלתות וחלונות שונים בעסק באופקים ובכלל. אנחנו נציג כאן שורה של מנעולים כאלה אשר יכולים לעזור למיגון העסק.

מנעול mt-5    - זהו מנעול צילינדר מיוחד שכן הוא מגיע עם כרטיס שכפול, מה שאומר, שלא ניתן לשכפל את המפתח באופן רגיל אלא רק באמצעות כרטיס זה. בית עסק שחושש שמה המפתח שלו יעבור ידיים וישוכפל, הרי במקרה של MT5, אין סיכוי שזה יקרה.

מנעול ביומטרי – מנעול חכם שניתן לפתוח אותו רק באמצעות טביעת אצבע. כיום לא מעט עסקים, בוודאי כאלה שמתעסקים עם כספים, תכשיטים וחפצים יקרי ערך אחרים, דואגים שלפחות המחסן אם לא אזורים נוספים בעסק ימוגנו באמצעות מנעול שכזה. מדובר במנעול יקר אומנם, אך הוא בהחלט משתלם.

מנעול לדלת זכוכית – אחת הבעיות של דלתות זכוכית, כידוע, היא שניתן לשבור אותה בקלות. אך אם משתמשים בדלת זכוכית כפולה ומתקינים מנעול מתאים, צילינדר עם 6 או 8 פינים, הרי שהאפשרות לפרוץ את הדלת קטנה מאוד. מנעול כזה מתאים בעיקר לחנויות ומשרדים חיצוניים.

מנעול עליון – כל מנעולן באופקים ובכלל, יטען שלצד מנעולי דלת רגילים, יש צורך להתקין מנעול נוסף, מנעול עליון, פנימי וחיצוני. מנעול כזה מגביל עוד יותר את היכולת לפרוץ את הדלת, בוודאי מקשה על פורצים לבצע את עבודתם בזמן קצר. מנעול עליון חיצוני הוא מנעול בריח בעוד שמנעול עליון פנימי הוא בדרך כלל מנעול שרשרת.

מנעולן באופקים, כאמור, יכול להציג מגוון רחב של אפשרויות למיגון עסקים באופקים, ולכן משתלם לפנות אליו בעת כשמתכננים את מיגון העסק, לפחות בכל הקשור למנעולים. 

 

 

 

 

שיתוף

תגובות

עוד באותו נושא
המשטרה חוקרת את מותה של הילדה שנחנקה ממרשמלו
במסגרת החקירה נגבו עדויות מהמטפלים במוסד בדרום | הילדה, בעלת צרכים מיוחדים, שנחנקה למוות בעת אכילת הממתק, הובאה היום למנוחות ... לכתבה המלאה

מעל 50 אחוזי הרשמה לגנים וכיתות א' ביומיים
כחלק משיפור התהליכים במחלקה לרישום, בחלק מגני הילדים המוגדרים רב גילאים בוצע שיבוץ אוטומטי לילדים הרשומים בגן בשנה הנוכחית;  ... לכתבה המלאה

על קו אופקים – בני ברק: תינוק חולה בחצבת
משרד הבריאות קורא לנוסעי האוטובוס שאינם מחוסנים בשתי מנות, אנא פנו ללשכת הבריאות הקרובה אליכם לבירור הצורך בקבלת חיסון ... לכתבה המלאה

מצמצמים את הפער הדיגיטלי בחינוך
הנהלת מיזם "סיסמה לכל תלמיד" ערכה אתמול (ג', 1.12.15) ביקור בבית ספר באופקים, בו פועל מיזם המחשבים החינוכי. הביקור, ... לכתבה המלאה

מצמצמים את הפער הדיגטלי בחינוך
מצמצמים את הפער הדיגיטלי בחינוך הנהלת "סיסמה לכל תלמיד" ביקרה באופקים הנהלת מיזם "סיסמה לכל תלמיד" ערכה ... לכתבה המלאה

גוגל אנליטיקס
(function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){ (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1... לכתבה המלאה

המרות מפייסבוק
(function() { var _fbq = window._fbq || (window._fbq = []); if (!_fbq.loaded) { var fbds = document.createElement('script... לכתבה המלאה

חדשות העיר אופקים
סקר פורטל העיר
בחירות שלישיות
קטסטרופה אותן תוצאות זה המציאות לסקרים נוספים
חדשות הקהילה
כל מה שחדש בקהילת שלנו
פינת הזכרון
משרות פנויות